Outlet

ABCDeutsch Neu. Podręcznik do języka niemieckiego do klasy 2 szkoły podstawowej Outlet

Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Nasza cena: 34,71 zł 49,58 zł Taniej o: 30%

Opis

"ABCDeutsch Neu. Klasa 2" oferuje atrakcyjne metody nauczania, techniki pracy i treści adekwatne do potrzeb edukacyjnych i możliwości intelektualnych dzieci w klasie 2. Podręcznik jest zgodny z nową podstawą programową obowiązującą od września 2017 roku.

Podręcznik "ABCDeutsch Neu. Klasa 2" zawiera:

  • 10 rozdziałów tematycznych,
  • lekcje realioznawcze w formie wierszyków i piosenek ("Weihnachten", "Karneval", "Ostern", "Muttertag"),
  • scenariusz sztuki teatralnej ("Rotkäppchen"),
  • grę planszową,
  • słowniczek obrazkowy.

Każdy rozdział rozpoczyna plakat ilustrujący jego tematykę wraz z nagraną historyjką, dającą dzieciom możliwość osłuchania się z brzmieniem języka niemieckiego. Oprócz dzieci, bohaterami historyjek są miś Theo, jego siostra Thea oraz czarownica Sandra i jej papuga Sim.

Różnorodne zadania w podręczniku rozwijają spostrzegawczość, sprawność mówienia, umiejętność czytania i rozumienia tekstu słuchanego (Leseklub), a także sprawności manualne - propozycje prac projektowych (Projektarbeit). Lekcje uatrakcyjniają proponowane zabawy ruchowe, gry i liczne piosenki.

Podręcznik "ABCDeutsch neu 2" zawiera także różne zadania przygotowujące dzieci do samodzielności w nauce języka. Wyrobieniu nawyku samodzielnego zdobywania i utrwalania wiedzy służy zamieszczony w podręczniku słowniczek obrazkowy.

Indywidualne podejście do każdego ucznia umożliwiają dodatkowe zadania opatrzone znakiem "pracowitej pszczółki" - Für fleißige Biene, które mogą wykonać dzieci szybciej pracujące i posiadające większe umiejętności niż reszta klasy.

Do podręcznika dołączone są dwie płyty z nagraniami audio.

Nr dopuszczenia MEN: 789/2/2018

Zobacz produkty kupowane razem