Artykuły Szkolne › Skarbonki

 • Skarbonka marzeń - Świnka ALEX Alexander

  Ceramiczna skarbonka to dobry początek do nauki oszczędzania oraz doskonałą okazją do kreatywnej zabawy w stworzenie własnego, unikalnego wzoru. Zestaw zawiera 6 niezmywalnych farbek i pędzelek, dzięki temu każdy może pomalować skarbonkę według własnego uznania. W środku znajduje się również...
  -29%
  Cena: Cena detaliczna: 19,82 zł 27,99 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • Skarbonka z kłódką. Emoji Derform

  Wytrzymała, metalowa skarbonka z nadrukiem licencyjnym. W skład zestawu wchodzą kłódka oraz dwa kluczyki. Zamykana na kłódkę pokrywka sprawi, że oszczędności będą bezpieczne każdego dnia.
  -30%
  Cena: Cena detaliczna: 9,17 zł 13,10 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • Skarbonka sejf czerwona 2

  Metalowa kasetka zamykana na szyfr lub kluczyk! Od tej pory nikt nie dostanie się do skarbów malucha. Nauka oszczędzania od najmłodszych lat!
  Gadżet / galanteria
  -30%
  Cena: Cena detaliczna: 44,80 zł 64,00 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • Skarbonka z kłódką. Konie Derform

  Wysokiej jakości metalowa skarbonka firmy Derform.U góry posiada szczelinę do wrzucania pieniążków.W zestawie kłódka i dwa kluczyki.Idealny pomysł na prezent i nie tylko.Wysokość: 11 cm.Średnica: 8 cm.
  -30%
  Cena: Cena detaliczna: 8,75 zł 12,50 zł
  produkt niedostępny
  chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostępności
 • Skarbonka świnka biała

  Zabawny design, trwałość wykonania i idea oszczędzania to cechy tej przesympatycznej świnki. Nauczy nasze maluchy pierwszych podstaw ekonomii :) Zabawki Plan Toys wykonane są z drewna kauczukowego lub z materiału nazwanego PlanWood - zmielonych korzeni gałęzi drewna kauczukowego. Szczególny nacisk...
  Gadżet / galanteria
  -27%
  Cena: Cena detaliczna: 47,59 zł 65,41 zł
  wysyłka do 72 godzin
Wszystkie kategorie