Błogość życia. 12 zaskakujących odsłon pogodzenia się z rzeczywistością

Autor:

Wysyłka w
96 godzin + czas dostawy
Format
15.8 x 23.3 cm
Rok wydania
2022
Wydawnictwo
Ilość stron
516
Nasza cena: 38,93 zł

Czasem za bardzo się wysilasz lub nadmiernie zamartwiasz? Zadręczasz myślami o dawnej miłości lub nieprzystępnych ludziach?
Wolałbyś bardziej pozytywnie myśleć o własnym ciele i rozbudzić w sobie zmysły? A może zmagasz się z chorobą bądź śmiercią bliskiej osoby?

Pogodzenie się z rzeczywistością czasem może kojarzyć się z kapitulacją. Dla doktor Orloff jest to raczej zaskakujący brakujący element układanki stanowiącej klucz do szczęścia, dobrobytu i życia pełnego treści. Jednak by to osiągnąć, trzeba nauczyć się ów rzeczywistość akceptować. W przeciwnym razie narażamy na szwank nie tylko swoją karierę zawodową, ale i relacje z innymi, własną seksualność, duchowość, a nawet zdrowie. Doktor Orloff przekonuje, że chociaż co chwila rozpraszają nas różne wiadomości, i żyjemy w ciągłym pośpiechu, każdy z nas może tę wiedzę posiąść. To z kolei usunie z naszej drogi liczne przeszkody i pozwoli uwolnić się od wyczerpania, na które sami się skazujemy, nadmiernie się starając. A w rezultacie pomoże w osiągnięciu celów.

Doktor Judith Orloff w tej książce przedstawia wyjątkowo skuteczne metody obniżania poziomu stresu, odprężania się i osiągania niesamowitej lekkości bytu. Łącząc mądrość neurobiologii, psychiatrii i medycyny intuicyjnej, przedstawia dwanaście konkretnych strategii, dzięki którym można zaakceptować rzeczywistość w dziedzinie pracy zawodowej, finansów, relacji i zdrowia. Dowiesz się również, jak interpretować zachowania innych ludzi, także jak starzeć się promiennie i bez strachu.

Chętnie zostanę twoim przewodnikiem w tej podróży - pisze doktor Orloff. - W tej książce chciałabym podzielić się z czytelnikami tym, czego się dowiedziałam na temat pogodzenia się z rzeczywistością. Chciałabym ci przekazać moje tajemnice. Nie jestem w stanie przewidzieć, jak się potoczą twoje losy i czego będziesz się musiał wyrzec, wiem natomiast, że zaznasz dzięki temu czegoś czystego, dobrego i słusznego, co przekroczy twoje najśmielsze oczekiwania.


Opinie o książce

Codzienność to małe kawałeczki naszych spraw: pośpiechu, radości, smutku, żalu, wesela, żałoby, złości itd. Nasze życie można porównać do puzzli - aby ujrzeć w nich najpiękniejszy obraz, musimy je uważnie i sensownie poukładać. Książka autorstwa Judith Orloff pt. Błogość życia ułatwia to zadanie i robi to w sposób doskonały.

Adam Górczyński, redaktor naczelny miesięcznika "Moda na Zdrowie"

Judith Orloff napisała błyskotliwą książkę Błogość życia, w której łączy duchową mądrość, współczesną wiedzę medyczną i swoje nadzwyczajne zdolności intuicyjne. Ta książka pozwala przezwyciężyć przeszkody, które stoją nam na drodze do wewnętrznego spokoju, szczęścia i zdrowia. Gorąco ją polecam!

Brian L. Weiss, M.D., autor książki "Many Lives", "Many Masters"

Tylko pogodzenie się z rzeczywistością może nam przynieść prawdziwy spokój, szczęście i radość. Ta książka przekona rozum, że mądrze jest sobie odpuścić.

Christiane Northrup, M.D., autorka książki "Ciało kobiety, mądrość kobiety"


O autorze

Judith Orloff pracuje w klinice psychiatrii UCLA i od ponad dwudziestu lat pomaga swoim pacjentom opanować sztukę pogodzenia się z rzeczywistością, aby mogli dzięki temu zaznać emocjonalnej wolności. Jest autorką bestsellerowych książek "Wolność emocjonalna", "Pozytywna energia", "Uzdrawianie intuicyjne" oraz "Oczami intuicji".

Występowała w programach The Dr. Oz Show i Today, a także na antenach PBS, CNN, NPR. Debiutanckie wystąpienie podczas konferencji TED, poświęcone niniejszej książce, zostało wyświetlone w serwisie YouTube ponad pół miliona razy.

Zobacz produkty kupowane razem
Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Judith Orloff
 • Wydawnictwo Laurum
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2022
 • Ilość stron: 516
 • Format: 15.8 x 23.3 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380879508
 • Język: polski
 • Podtytuł: 12 zaskakujących odsłon pogodzenia się z rzeczywistością
 • Oryginalny tytuł: The Ecstasy of Surrender: 12 Surprising Ways Letting Go Can Empower Your Life
 • Tłumacz: Witkowska Magda
 • Nr wydania: 2
 • ISBN: 9788380879508
 • EAN: 9788380879508
 • Wymiary: 15.8x23.3x0.3 cm
Podobne do Błogość życia. 12 zaskakujących odsłon pogodzenia się z rzeczywistością