Outlet

Bugs World 2 WB (B) Outlet

Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2015
Nasza cena: 28,01 zł 40,01 zł Taniej o: 30%

Opis
Uwaga: wbrew informacji na okładce zeszytu ćwiczeń, pozycja ta nie zawiera Zeszytu Współpracy. Wydawnictwo zdecydowało, że Zeszyt Współpracy będzie można pobrać indywidulanie i bez żadnych opłat pod tym adresem. Wydawnictwo niestety zapomniało usunąć napisu z okładki zeszytu ćwiczeń i serdecznie za to przeprasza.

Seria Bugs World podbiła serca uczniów i nauczycieli w całej Polsce, stając się popularnym podręcznikiem dla uczniów w klasach 1–3. Bugs World w uporządkowany i przemyślany sposób realizuje wszystkie założenia Nowej Podstawy Programowej i pozwala nauczycielowi indywidualizować tok kształcenia oraz wprowadzać ten sam materiał językowy zarówno w klasach, w których większość dzieci opanowała już umiejętność czytania i pisania, jak i w tych, w których dzieci dopiero doskonalą te sprawności. Część trzecia podręcznika wyrównuje zdobyte przez dzieci umiejętności oraz pozwala w przyjaznym tempie oswajać je z pracą nad językiem.

Zastosowanie trzech zeszytów ćwiczeń (A – z elementami pisania, B – bez elementów pisania i C – łączącego materiał z zeszytów A i B) w klasie pierwszej to unikatowe i pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku, które pozwala bardziej skoncentrować się na dziecku, jego możliwościach i indywidualnym tempie rozwoju.
Zobacz produkty kupowane razem
Szczegóły

Pokaż więcej

  • Autorzy: Magdalena Kondro, Read Carol, Ana Soberon
  • Seria Bugs World
  • Rok wydania: 2015
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978836080674633