Laser 3rd Edition A1+. Książka ucznia + CD-Rom + Macmillan Practice Online + eBook

Wysyłka w
Produkt niedostępny
Nasza cena: 80,35 zł 93,00 zł Taniej o: 14%

Produkt niedostępny

Kurs dla młodzieży, który przygotowuje uczniów do egzaminu FCE już od poziomu A1+ do B2.

Seria Laser składa się z pięciu części, a materiał zawarty w każdej z nich jest w pełni zgodny z założeniami Common European Framework dla poziomów od Breakthrough do Vantage (A1+ do B2). Główne założenia serii to harmonijny rozwój wszystkich sprawności językowych oraz regularne powtórki materiału, ułatwiające przygotowanie młodzieży do egzaminu, a to wszystko w kontekście współczesnej, młodzieżowej tematyki. Do każdej z książek zostały dołączone płyty: CD-ROM oraz audio dla ucznia, które mają za zadanie urozmaicić zajęcia i zapewnić nastolatkom dodatkową motywację do nauki. W nowej wersji znalazły się zmienione i zupełnie nowe teksty oraz lubiane przez młodzież zadania typu webquest. Do książki nauczyciela dołączono nowy cyfrowy komponent – DigiBook.

Warto wiedzieć:

  • Sekcje Wordpower! wprowadzają i ćwiczą nowe słownictwo.
  • Przejrzyste zestawienia zagadnień gramatycznych znajdują się na końcu podręcznika.
  • Wszystkie umiejętności nauczane są krok po kroku.
  • Do książki nauczyciela dołączono DVD-ROM, który zawiera m. in. testy, generator testów i filmy wideo oraz DigiBook (cyfrową wersję podręcznika z materiałem audio).
  • NOWOŚĆ. Książka ucznia zawiera kod dostępu do platformy Macmillan Practice Online, na której uczeń znajdzie dodatkowe ćwiczenia rozwijające słownictwo, gramatykę i umiejętności językowe.
Zobacz produkty kupowane razem
Szczegóły

Pokaż więcej

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9781380000187
Podobne do Laser 3rd Edition A1+. Książka ucznia + CD-Rom + Macmillan Practice Online + eBook