Outlet

Montaż maszyn i urządzeń. Kwalifikacja M.17.1 Outlet

Wysyłka w
Produkt niedostępny
Wydawnictwo
Nasza cena: 37,21 zł 53,15 zł Taniej o: 30%

Produkt niedostępny

Opis

Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodach technik mechanik i mechanik ? monter maszyn i urządzeń. Realizuje treści z zakresu pierwszej części kwalifikacji M.17 (Montaż maszyn i urządzeń).
Autor publikacji wyczerpująco omówił m.in.: metody montażu maszyn i urządzeń, rodzaje narzędzi i przyrządów do prac montażowych, sposoby przygotowania części maszyn i urządzeń do montażu, montaż układów hydraulicznych i pneumatycznych, sposoby oceny jakości wykonywanych prac. Treści uzupełnił licznymi ćwiczeniami, przykładami i schematami ilustrującymi omawiane zagadnienia. Forma pytań i zadań na końcu działów i rozdziałów pomoże uczniowi dostrzec i rozwiązać problemy oraz zainspiruje go do samodzielnej pracy. Wyodrębnione kolorem definicje pojęć pozwolą podsumować wiedzę.
Zobacz produkty kupowane razem
Szczegóły

Pokaż więcej

  • Autor: Stanisław Kowalczyk
  • Wydawnictwo WSiP
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978830214673233