Outlet

Neue Expedition Deutsch 2. Podręcznik. Język niemiecki dla liceum i technikum. Szkoły ponadgimnazjalne Outlet

Wysyłka w
Produkt niedostępny
Nasza cena: 39,81 zł 56,87 zł Taniej o: 30%

Produkt niedostępny

Opis

Kurs „Neue Expedition Deutsch” przeznaczony jest dla uczniów liceów i techników, kontynuujących naukę języka niemieckiego po 8-letniej szkole podstawowej jako pierwszego języka obcego na poziomie podstawowym, w wymiarze dwóch albo trzech godzin tygodniowo. Seria gwarantuje skuteczne przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym.

Kurs „Neue Expedition Deutsch”:

  • harmonijnie rozwija wszystkie sprawności językowe – słuchanie, czytanie, mówienie, pisanie, w tym także mediację językową,
  • kładzie nacisk na przygotowanie uczniów do efektywnego komunikowania się w języku niemieckim w sytuacjach życia codziennego,
  • kształtuje kompetencję interkulturową dzięki zadaniom związanym z realiami krajów niemieckiego obszaru językowego,
  • wprowadza gramatykę w przystępny sposób, w ujęciu komunikacyjnym,
  • zawiera autentyczne teksty i dialogi z wykorzystaniem współczesnego słownictwa,
  • pomaga w samodzielnym opanowaniu języka dzięki strategiom uczenia się,
  • jest przystosowany do zainteresowań, doświadczeń i możliwości percepcyjnych uczniów w wieku 15-18 lat.

Dodatkowy materiał do kursu to filmy DVD skorelowane z treścią podręcznika. Każdy odcinek filmu przedstawia tematykę rozdziału w formie scenek sytuacyjnych i umożliwia powtórzenie słownictwa. Do każdego odcinka są też dostępne karty pracy – do wykorzystania przed rozpoczęciem filmu, w trakcie oraz po obejrzeniu filmu. To opcja dla Wszystkich tych, którzy chętnie pracują w oparciu o metodę audiowizualną.

Kurs może być oficjalnie używany w liceach i technikach jako realizujący dwie podstawy programowe. Zarówno klasy pierwsze po gimnazjum, jak i te po 8-klasowej szkole mogą korzystać z tego podręcznika.

Zobacz produkty kupowane razem