Outlet

Słuchaj i mów. Konwersacje. Kurs angielskiego A2 z nagraniami. Książka + CD Outlet

Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Producent
Nasza cena: 11,84 zł 16,91 zł Taniej o: 30%

Opis
Zmienione wydanie bestsellerowego kursu do nauki języka obcego, który doceniło kilkadziesiąt tysięcy czytelników. Jego zaletą jest możliwość dostosowania do indywidualnych preferencji nauczania. Składa się z książki oraz nagrań w postaci płyty z plikami mp3, na której zawarto ponad 4 godziny dialogów, tłumaczeń, objaśnień reguł gramatycznych, nauki słownictwa ? czyli wszystkiego, co potrzebne do porozumiewania się w języku obcym. Takie rozwiązanie umożliwia naukę zarówno dla wzrokowców ? zwięzły podręcznik ćwiczy praktyczne użycie języka, przedstawia gramatykę i zasady wymowy. Można więc, czytając książkę, równocześnie odsłuchiwać dialogów i ćwiczyć zwroty, wyrażenia oraz pojedyncze słowa. Można również wybrać tryb nauki tylko na podstawie nagrań ? są one tak przygotowane, że nie wymagają sięgania po wersję drukowaną. Dzięki temu można uczyć się języka w samochodzie, w drodze do pracy, uczelni czy szkoły. Można też nagrania traktować jako powtórkę materiału, wcześniej przerobionego na podstawie książki. Dlatego z kursem możesz uczyć się języka, kiedy chcesz ? jadąc do pracy lub szkoły, w czasie wakacji, na spacerze.

Nauka języka na poziomie A2, kładąca szczególny nacisk na interakcje z zagranicznym rozmówcą. Publikacja pozwala na nabranie kompetencji językowych, pozwalających uczącym się na otwarcie się na mówienie w języku obcym. Dzięki konwersacjom nauczysz się lub przypomnisz sobie zapomniane słówka. Z nich nauczysz się budować poprawne zdania. Następnie zapoznasz się z przykładowymi dialogami. Wszystko to pozwoli Ci na wcielenie się w rolę występujących w nich obcokrajowców ? będziesz mógł ćwiczyć dialogi razem z nimi. Ilość nagrań jest wystarczająca do opanowania niezbędnych ci dialogów ? 4 godziny nagrań pozwolą nauczyć się języka również bez sięgania po książkę.
Zobacz produkty kupowane razem
Szczegóły

Pokaż więcej

  • Producent Lektorklett
  • Seria Słuchaj I Mów
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978838165010633
  • Język: polski, angielski
  • ISBN: 9788381650106
  • EAN: 978838165010633
  • Wymiary: 14.5x14.5x0.8 cm
Podobne do Słuchaj i mów. Konwersacje. Kurs angielskiego A2 z nagraniami. Książka + CD