Wydawnictwo Bogulandia

Wydawnictwo Bogulandia publikuje książki i inne materiały związane z tematyką chrześcijańską. Beletrystyka, teologia, różne wydania Pisma Świętego. Wszystko to znajdziecie wśród poniższych produktów.

Wydawnictwo Bogulandia powstało z inicjatywy państwa Edyty i Stanisława Bogulaków i było konsekwencją działalności prowadzonej przez nich księgarni, mieszczącej się w Warszawie. Zarówno sklep, jak i wydawnictwo skupiają się na publikowaniu i rozpowszechnianiu literatury o tematyce chrześcijańskiej, wykładów teologicznych, itp.

W katalogu wydawnictwa znaleźć można nie tylko tradycyjne, papierowe książki, ale i wszelkiego typu multimedia, audiobooki, e-booki oraz całą masę gadżetów, czy nawet zabawek przeznaczonych dla młodszych czytelników.

Nakładem wydawnictwa Bogulandia ukazują się książki,takich autorów jak: Alfred J. Palla, Bożena Kultys, David Pawson, Edyta Bogulak, Francine Rivers, Mitch Glaser, David Reagan.

Oficyna współpracuje z wieloma księgarniami i to nie tylko w Polsce, lecz również poza granicami naszego kraju. Wszystkich, którzy zainteresowani są tematyką chrześcijańską gorąco zachęcamy do zapoznania się z poniższą listą produktów. Z pewnością znajdziecie tu coś odpowiedniego dla siebie.