Wydawnictwo Bright Starts

 • Kolorowe Gryzaki, różne rodzaje

  Wypełnione wodą gryzaczki złagodzą podrażnione dziąsła maluszka. Dzięki wygodnemu uchwytowi są łatwe do chwytania i utrzymania w małych rączkach. Dodatkową ulgę przyniesie wcześniejsze ich schłodzenie w lodówce. Uwaga! Towar wybierany losowo!
  Produkt
  Ograniczona dostępność
  -22%
  Cena: Cena detaliczna: 7,98 zł 10,22 zł
  w magazynie
 • Gryzak Silikonowy Stópka/Rączka Dumel

  Gryzak Stópka/Rączka zaprojektowany w taki sposób, aby przynieść ulgę ząbkującemu maluszkowi. Łatwy do chwytania i utrzymania w małych rączkach. Wyjątkowa struktura powierzchni masuje dziąsełka przynosząc dziecku ukojenie.Uwaga! Towar wysyłany losowo!
  Zabawka
  -22%
  Cena: Cena detaliczna: 9,46 zł 12,10 zł
  w magazynie
 • Potrójne Gryzaki Dumel

  Wypełnione wodą gryzaczki łagodzące podrażnione dziąsła Maluszka. Mają wesołe kolory, wzory i kształty. Ich kształt jest specjalnie wyprofilowany, aby były łatwe do uchwycenia. Dodatkową ulgę przyniesie wcześniejsze ich schłodzenie w lodówce. Dostępne w 3 grupach po 3 sztuki każda.
  Zabawka
  -18%
  Cena: Cena detaliczna: 16,15 zł 19,61 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • Kolorowa Grzechotka Dumel

  Na jednym końcu grzechotki znajduje się przezroczysta kapsuła, która skrywa w sobie kolorowe koraliki. Gdy dziecko potrząśnie zabawką usłyszy delikatne grzechotanie. Uchwyt grzechotki ma różne wypukłe wzory i zróżnicowaną strukturę powierzchni co przyniesie ukojenie dla ząbkującego Maluszka....
  Gryzak, grzechotka
  -18%
  Cena: Cena detaliczna: 11,30 zł 13,75 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • Grzechotka z koralikami Dumel

  Zabawka składa się z trzech części. Pierwsza z nich to obrotowa grzechotka z kolorowymi koralikami. Druga część to dwa koraliki o wesołych kształtach, wypukłych wzorach oraz zróżnicowanej strukturze powierzchni, doskonałej dla ząbkującego maluszka. Trzecia część to wykonana ze specjalnego tworzywa,...
  Gryzak, grzechotka
  -21%
  Cena: Cena detaliczna: 15,04 zł 19,10 zł
  wysyłka w 48 godzin