Wydawnictwo Global Notes

 • Samoprzylepna kolorowanka w rolce dla dziewczynek 300mm x 4m

  Kolorolka - Dłuuuga kolorowanka - 4 metry długa 30 cm szeroka. Samoprzylepne - do przyklejenia na ścianę, biurko, podłogę. Do rysowania , nauki i zabawy . Kolorolki są doskonałą alternatywą dla zwykłych kolorowanek. Wystarczy przykleić je do odpowiedniej powierzchni i można zacząć zabawę. Po prostu...
  Kolorowanki
  Ograniczona dostępność
  -30%
  Cena: Cena detaliczna: 22,53 zł 32,18 zł
  w magazynie
 • Global Notes Cyfry Escuela

  450 karteczek do nauki liczenia: idealny zestaw dla dzieci do wczesnej nauki rozpoznawania liczenia oraz rozpoznawania cyfr, zestaw składa się z 30 symboli, każdy w ilości 15 szt, karteczki można wielokrotnie przyklejać do gładkich powierzchni.
  naklejki
  -30%
  Cena: Cena detaliczna: 27,93 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • Global Notes Literki Escuela

  450 karteczek do nauki czytania: idealny zestaw dla dzieci do wczesnej nauki czytania oraz rozpoznawania liter, zestaw składa się z 30 symboli, każdy w ilości 15 szt, karteczki można wielokrotnie przyklejać do gładkich powierzchni, klej wykonany jest na bazie wody i nie zawiera rozpuszczalników.
  naklejki
  -30%
  Cena: Cena detaliczna: 28,50 zł 40,71 zł
  w magazynie
 • Kolorowanka wypychanka. Wielkanocna kreatywna zabawa Outlet

  Przygotuj wyjątkowe ozdoby i baw się trójwymiarowymi papierowymi zabawkami.Pokoloruj zabawne wielkanocne zwierzątka i jajko, z którego wykluwa się mały kurczak. Ich wykonanie jest bardzo proste – wystarczy wypchnąć elementy i złożyć je bez użycia kleju i nożyczek.
  Kolorowanki
  -30%
  Cena: Cena detaliczna: 4,20 zł 6,00 zł
  wysyłka w 5 dni