Wydawnictwo NetMedia

 • Testy Dziecka. Test rozwojowy dziecka w wieku 18 m-cy Outlet

  Czym są Testy Dziecka? Testy Dziecka, poprzez zabawę i obserwację, pomagają rodzicom w ocenie rozwoju dziecka w codziennych sytuacjach życiowych. Obserwując dziecko wypełniają test i odczytają wynik. To jednocześnie zabawa i dobra opieka. Test obejmuje takie aspekty jak sprawność, porozumiewanie...
  Produkt
  Ograniczona dostępność
  -78%
  Cena: Cena detaliczna: 3,27 zł 14,90 zł
  w magazynie
 • Dzieci kontra Rodzice. Ciekawostki przeszłości

  Wesoła i dynamiczna gra, w której uczestnicy odgadują wiele ciekawostek z przeszłości. W grze znajdziecie pytania specjalnie przygotowane dla dzieci i dla rodziców. Wygrywa drużyna, która odpowie na więcej pytań!
  Gry
  -16%
  Cena: Cena detaliczna: 16,83 zł 19,99 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • Dzieci kontra Rodzice. Dookoła świata

  Wesoła i dynamiczna gra, w której uczestnicy odgadują wiele ciekawostek z całego świata. W grze znajdziecie pytania specjalnie przygotowane dla dzieci i dla rodziców. Wygrywa drużyna, która odpowie na więcej pytań!
  Gry
  -16%
  Cena: Cena detaliczna: 16,83 zł 19,99 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • Dzieci kontra Rodzice. Kalambury

  Kalambury "Dzieci kontra Rodzice" to wesoła i wciągająca gra rodzinna. Zabawne hasła, przygotowane specjalnie dla dzieci i dla rodziców, zapewnią niezapomnianą rozrywkę. W grze zwycięży ten, kto ma dobry refleks i szeroką wyobraźnię. Pokazuj i rysuj hasła, niech wygra lepszy!
  Gry
  -16%
  Cena: Cena detaliczna: 16,83 zł 19,99 zł
  wysyłka do 72 godzin