Wydawnictwo Nowe Spojrzenia

 • Leki z Bożej apteki

  Każdy może stać się lekarzem dla siebie samego, stosując odpowiednią dietę, zioła i inne naturalne środki lecznicze. W książce znajdziesz rady, jak leczyć konkretne schorzenia, receptury ziołowe, przepisy dietetyczne. Autorzy podają wartości lecznicze licznych roślin występujących w naszym kraju.
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  -32%
  Cena: Cena detaliczna: 19,08 zł 28,00 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • Lecznicza żywność

  Bogato ilustrowane kompendium popularnonaukowe. Publikacja zawiera użyteczne informacje dotyczących składu oraz właściwości odżywczych i leczniczych niemal stu artykułów spożywczych (owoców, warzyw, zbóż, orzechów i nasion), korzystnie oddziałujących na poszczególne orany ciała. Dzięki nim...
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  -24%
  Cena: Cena detaliczna: 67,90 zł 89,00 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • Taniec śmierci. Prawdziwa historia wyzwolenia z nałogu

  Przez 20 lat Clifford Harris "tańczył" ze śmiercią, nie mogąc rozerwać kajdan narkotykowego nałogu. Stracił dom, rodzinę i wolność. W swej autobiografii wspomina te trudne lata z rozbrajającą szczerością, odsłaniając wstrząsającą historię. Książka ukazuje mechanizm stopniowego staczania się w...
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  -14%
  Cena: Cena detaliczna: 18,12 zł 21,00 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • Witaminy tak czy nie

  Autorka tym razem sygnalizuje czytelnikom, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywają witaminy, które w opinii naukowców posiadają wybitne działanie antynowotworowe.
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  -24%
  Cena: Cena detaliczna: 26,71 zł 35,00 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • 5 minut dla ciała i ducha

  Witaminy, których potrzebujemy Jak zachować młody wygląd? Uwaga na dodatki do żywności! Roślinni sprzymierzeńcy w walce z reumatyzmem i innymi chorobami stawów Dobrodziejstwa ziołowych kuracji Woda - cudowny lek Lecznicze właściwości węgla drzewnego.
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  -24%
  Cena: Cena detaliczna: 22,12 zł 29,00 zł
  wysyłka w 24 godziny