Wydawnictwo Pracownia Testów Psychologicznych PTP

Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (Psychological Test Laboratory Polish Psychological Association) jest największym polskim wydawcą testów psychologicznych. Wydawnictwo publikuje narzędzia opracowywane przez autorów z całego świata oraz książki związane z diagnozą i zastosowaniem psychologii w edukacji, organizacjach, zdrowiu, czy życiu zawodowym.


Wydawnictwo współpracuje z naukowcami zajmującymi się pracami naukowo-badawczymi, pozwalającymi na udoskonalanie już istniejących oraz opracowywanie zupełnie nowych testów psychologicznych. Wydawnictwo współpracuje również z zagranicznymi partnerami, m.in.: Pearson Assessment, Mind Garden, Psychological Assessment Resources (PAR), Minnesota University Press, Consulting Psychologists Press (CPP).


Wydawnictwo bierze udział w tworzeniu standardów metodologicznych, które są wytycznymi dla polskich autorów podręczników testowych oraz są zgodne z międzynarodowymi wytycznymi. Pracownia jednoczy najlepszych profesjonalistów, którzy wykorzystują teksty w praktyce zawodowej oraz wspiera liczne badania nad możliwościami wykorzystywania testów w praktyce.

 • Wywiad psychologiczny 1 Outlet

  Wszystko co trzeba wiedzieć o wywiadzie psychologicznym. Tom 1 - wywiad jako postępowanie badawcze Kontakt interpersonalny w wywiadzie diagnostycznym Technika prowadzenia wywiadu Tematyka wywiadu Obserwacja swobodna Analiza i interpretacja danych z wywiadu i obserwacji
  Akademickie podręczniki
  Ograniczona dostępność
  -31%
  Cena: Cena detaliczna: 72,49 zł 105,00 zł
  w magazynie
 • Wywiad psychologiczny 3

  Wszystko, co trzeba wiedzieć o wywiadzie psychologicznym. Tom 3 - wywiad w różnych kontekstach praktycznych. Wywiad kliniczny z osobą chorującą na schizofrenię przed przyjęciem na oddział dzienny szpitala psychiatrycznego Wywiad z kobietą - ofiarą przemocy domowej Wywiad psychologiczny z ofiarą...
  Akademickie podręczniki
  Oprawa:miękka
  -14%
  Cena: Cena detaliczna: 86,98 zł 100,80 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • Wzory i obrazki podręcznik program rozwijający percepcję wzrokową poziom wyższy

  Program ten ma pomóc dzieciom w rozwijaniu zdolności percepcyjnych, dlatego powinien być zastosowany wobec wszystkich dzieci mających przystąpić do nauki czytania i pisania.
  Podręcznik
  Oprawa:miękka
  -14%
  Cena: Cena detaliczna: 10,45 zł 12,15 zł
  chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostępności