Wydawnictwo Telbit

Wydawnictwo Telbit wyróżnia się spośród innych oficyn obecnych na rynku świetnymi książkami oraz publikacjami dla młodzieży i dorosłych. Wydaje często książki z gatunku fantastyki o unikalnej treści, a jednocześnie prostej formie. Każdy powinien prędzej, czy później sięgnąć po produkty z ich oferty.

Dzięki oficynie Telbit mamy okazję zaczytywać się w takich dziełach, jak "Dni ciemności" autorstwa Rainer M. Schrodera, "W cieniu motyla" Marty Sienkiewicz, czy "Chyba zołza" Emilii Chomutowskiej. Bohaterami powieści często są gimnazjaliści i licealiści, których spotykają różne ciekawe, a czasami też tajemnicze przygody. Młodzi ludzie mogą więc z łatwością utożsamić się z głównymi postaciami z książek.

W ofercie wydawnictwa znajdziemy również wszelakie pomoce naukowe, takie jak np. "Egzamin gimnazjalny Testy z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych", "Omawiamy lektury 4-6 Poradnik dla nauczycieli", "Jak analizować i interpretować epikę? Poradnik dla maturzystów", czy też "Matura Biologia TESTY".
 • Świadectwo Judasza

  Nad Pembroke Manor zapadła już głęboka noc, gdy jakaś postać przekradła się schodami dla służby na parter. Bezszelestnie jak cień przemknęła przez ciemne korytarze i wkrótce potem ostrożnie otworzyła drzwi do biblioteki. Ciemność była jej sprzymierzeńcem. Wślizgnęła się do królestwa książek z...
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  -14%
  Cena: Cena detaliczna: 34,44 zł 39,90 zł
  wysyłka w 24 godziny