Wydawnictwo Telbit

Wydawnictwo Telbit wyróżnia się spośród innych oficyn obecnych na rynku świetnymi książkami oraz publikacjami dla młodzieży i dorosłych. Wydaje często książki z gatunku fantastyki o unikalnej treści, a jednocześnie prostej formie. Każdy powinien prędzej, czy później sięgnąć po produkty z ich oferty.

Dzięki oficynie Telbit mamy okazję zaczytywać się w takich dziełach, jak "Dni ciemności" autorstwa Rainer M. Schrodera, "W cieniu motyla" Marty Sienkiewicz, czy "Chyba zołza" Emilii Chomutowskiej. Bohaterami powieści często są gimnazjaliści i licealiści, których spotykają różne ciekawe, a czasami też tajemnicze przygody. Młodzi ludzie mogą więc z łatwością utożsamić się z głównymi postaciami z książek.

W ofercie wydawnictwa znajdziemy również wszelakie pomoce naukowe, takie jak np. "Egzamin gimnazjalny Testy z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych", "Omawiamy lektury 4-6 Poradnik dla nauczycieli", "Jak analizować i interpretować epikę? Poradnik dla maturzystów", czy też "Matura Biologia TESTY".
 • Szkarłatna partytura

  Książka, od której nie sposób się oderwać. Tajemnica opisana przez bestsellerowego autora, Ralfa Isaua. Pierwszorzędny thriller fantastyczny o siłach ciemności związanych z najpotężniejszym utworem muzycznym wszech czasów, który pozostawał w ukryciu przez wiele lat....Słynna pianistka Sarah d'Albis...
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  -30%
  Cena: Cena detaliczna: 30,10 zł 43,00 zł
  wysyłka w 4 dni
 • Świadectwo Judasza

  Stary notatnik aż do ostatniej strony wypełniony jest dziwnymi znakami i tajemniczymi wskazówkami. Dzieło szaleńca czy klucz do jednej z najlepiej strzeżonych tajemnic starego świata? Trzech mężczyzn i młoda kobieta stawiają czoło wyzwaniu i podejmują się rozwiązać zagadkę. Choć wiatr stale wieje...
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  -24%
  Cena: Cena detaliczna: 30,17 zł 39,90 zł
  wysyłka do 72 godzin