Wydawnictwo Titanum

Titanum Sp. z o.o. to polska firma, która specjalizuje się w sprzedaży artykułów szkolnych i piśmienniczych oraz galanterii biurowej. Siedziba firmy znajduje się na ulicy Skarbowców 43/10 we Wrocławiu, natomiast swoją działalność rozwinęła dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej. Na rynku działają od co najmniej 2007 roku.

Produkty tej firmy są kierowane zarówno do dorosłych klientów, jak i ich dzieci, obejmują bowiem bardzo szeroki asortyment, zaczynając od farb do malowania palcami, poprzez magnesy na tablicę, długopisy, bloki rysunkowe, na spinaczach i specjalistycznych technicznych ołówkach do rysowania kończąc. W swojej ofercie mają również gry i zabawki, takie jak domino, puzzle, czy też klocki.

Firma oferuje również produkty służące do rozwijania wyobraźni, zabawy, czy też po prostu użyteczne podczas festynów dla dzieci (np. kredki do malowania twarzy i ciała). Przedsiębiorstwo jest polecane nie tylko ze względu na niskie ceny, ale również z uwagi na wysoką jakość proponowanych artykułów i uczciwe podejście do klienta.