Wydawnictwo Wojmus

Wojmus - książki tego wydawnictwa odpowiadać będą dla tych, którzy nie boją się wyjść poza standardowy sposób myślenia. Jeśli posiadasz otwarty umysł oraz interesujesz się teoriami innymi niż powszechnie znane, sięgnij po tytuły Wojmusa.

"Coraz więcej otwartych umysłów sądzi, że człowiek pochodzi z odległych gwiazd, a książka ta jest właśnie próbą skomesowania różnych pozanaukowych przekazów na ten temat i przedstawienia tej wiedzy w sposób powiązany i logiczny.

Sądzę, że naukowe badania pozaziemskich cywilizacji w programie OZMA, czy później w SETI za pomocą sieci teleskopów oraz różne spekulacje, w rodzaju słynnego wzoru Dreke'a obliczającego rzekomo ich ilość, prowadzą donikąd. Oficjalna nauka znalazła się w sytuacji wędrowca, który zaszedł tak głęboko w las, że przestał dostrzegać szczegóły jego otoczenia.

Badacze gwiezdnych cywilizacji szukają czegoś w oddali od Ziemi nie dostrzegając tego, co mają tuż przed nosem. To coś istnieje w postaci różnych istot materialnych i niematerialnych, które chętnie chcą się z nami skomunikować, jeśli tylko zechcemy się na to zgodzić i zadać im odpowiednie pytania.

Źródła, na których opieram swoje poglądy, gorąco polecam przeczytać. "

Fragment wstępu tomu pierwszego "Galaktycznej rodziny".

 • Planeta Ziemia. Obiekt zainteresowań pozaziemskich cywilizacji. Tom I

  Wojmus
  Książka Wojmusa jest odzwierciedleniem pewnej historii poszukiwan, wahań i odkryć autora, wynikłych nie zawsze z tzw. "danych naukowych", ale także z nieuznawanych przez akademickie grupy i kościół, alternatywnych źródeł wiedzy. Wojmus twierdzi też, że pisze to, co sam chciałby przeczytać. I...
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  -20%
  Cena: Cena detaliczna: 72,00 zł 90,00 zł
  chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostępności