Wydawnictwo Wokół Nas

Wokół Nas to polskie wydawnictwo zajmujące się produkcją kalendarzy w różnych formatach, gwarantujące najwyższą jakość i trwałość swoich wyrobów!

Większość z nas sięga po kalendarz każdego dnia. Nie wyobrażamy sobie nie zapisania ważnej daty, wspomnienia lub nadchodzącego wydarzenia. Wydawnictwo Wokół Nas zadbało o tych czytelników, którzy cenią sobie solidne wykonanie i estetyczny wygląd artykułów papierniczych. Wydawnictwo oferuje rozmaite rodzaje kalendarzy: kalendarze książkowe, kalendarze biurkowe, kalendarz A4, kalendarz A5, kalendarz wiszący ścienny oraz wiele innych rodzajów i formatów.

Kalendarze są produkowane w Gliwicach. Wydawnictwo ma już 20 lat doświadczenia w branży. Realizuje zarówno zamówienia indywidualne, jak i hurtowe, dla całych firm. Do wyboru mamy różne formaty kalendarzy, które możemy dobierać w zależności od swoich potrzeb i preferencji. Jakość produktów jest bardzo wysoka, a ciekawe wzory zadowolą nawet najbardziej wymagającego kupującego.

Wydawnictwo Wokół Nas zachęca do tego, aby sięgać po papierowe kalendarze i nie rezygnować z tej formy zapisków. Kalendarz akademicki, kalendarz nauczyciela czy kalendarz dla osoby pracującej nad licznymi projektami i z licznymi klientami to nadal niezbędna pomoc, ale warto byśmy z papierowego kalendarza korzystali wszyscy. W dobie internetu i telefonów dla wielu może wydawać się to niezrozumiałe. Kalendarze mają jednak swój urok i pozwalają nam nawet po latach powrócić do dawnych chwil czy planów dnia.