Zestaw Polly Pocket Zakręcone niespodzianki Mattel

  • Nowość
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Producent
Mattel
Kod producenta
HFP98
Nasza cena: 138,74 zł

Opis

Przygotuj się na cały dzień zabawy z Polly Pocket!

W asortymencie Zakręcone niespodzianki są zestawy Napój Aquapark w kształcie tropikalnego koktajlu i Lody Plac zabaw w kształcie rożka lodowego. Każdy zestaw otwiera się, odsłaniając 3 poziomy zabawy i 25 niespodzianek tematycznych, w tym 2 mikrolalki – każda z 5 punktami zgięcia, które umożliwiają ustawianie ich w różnych pozach i dynamiczną zabawę.

Zestaw Zakręcone niespodzianki Napój Aquapark ma trampolinę, basen z ananasem (wlej wodę, naciśnij ananasa i patrz, jak woda chlupie w basenie), truskawkową karuzelę, basen z pomarańczą (wlej wodę i naciśnij pomarańczę, aby pojawiły się bąbelki) oraz dwie zjeżdżalnie.

Zestaw Zakręcone niespodzianki Lody Plac zabaw ma balon, huśtawkę inspirowaną deserem bananowym, fontanny w kształcie kanapki lodowej i rożka lodowego (napełnij butelkę „syropu” wodą i postaw na górze kanapki lodowej, aby tryskała z niej woda, albo na górze rożka lodowego, aby woda płynęła w dół) oraz słupek do zjeżdżania.

Niektóre akcesoria mają zaczepy, które umożliwiają przyczepienie ich w różnych miejscach zestawu, zwiększając możliwości zabawy. Baw się w aquaparku lub na placu zabaw (w środku i na zewnątrz zestawu), a potem złóż je i zabierz, gdzie tylko zechcesz. Użyj dołączonego paska, aby nosić zestaw jak torebkę. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Lalki nie stoją samodzielnie.

Wspaniały prezent dla dzieci od 4 roku życia.

Daj się zachwycić zestawom Polly Pocket Zakręcone niespodzianki: Napój Aquapark lub Lody Plac zabaw.

Dostępne dwa warianty produktu. Wysyłka losowa. Cena za sztukę.

Szczegóły

Pokaż więcej

  • Producent: Mattel
  • Kod producenta: HFP98
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 194735042746
  • EAN: 194735042746
Podobne do Zestaw Polly Pocket Zakręcone niespodzianki Mattel